Montaż PCB, montaż płytek elektronicznych, montaż elektroniki Szczecinek Turowo Elecond - www.elecond.pl

Montaż PCB

Początek działalności firmy sięga roku 1999, roku w którym firmy branży elektronicznej dotykał ogólnoświatowy problem alokacji podzespołów. Nieprzyjazny okres dla rozwoju handlu postawił przed nami duże wyzwanie. Z satysfakcją możemy powiedzieć, że dzięki wytrwałości w poszukiwaniu podzespołów elektronicznych, w większości przypadków niemożliwe staje się realne. Po dzień dzisiejszy firma EleCOND specjalizuje się w dostawach elementów trudnodostępnych, zaprzestanych produkcji, większości światowych producentów elektroniki.
    

Dzięki szybkim dostawom dla firm, niewielkich ilości podzespołów do celów serwisu oraz opracowań nowych projektów, pozyskaliśmy miano dostawcy na którym można polegać w trudnych sytuacjach. Wychodząc na przeciw naszym Klientom, możemy uczestniczyć w dostawach pod potrzeby wieloseryjnej produkcji podzespołów branży telekomunikacyjnej, oświetleniowej, samochodowej, automatyki przemysłowej, warunkując nasze dostawy konkurencyjną ceną rynkową. Uczestniczym w zaopatrzeniu potrzeb kontraktowego montażu usługowego.

 

W 2007 roku przenieśliśmy swoją działalność do nowo wybudowanej siedziby pod Szczecinkiem,

stworzony magazyn obejmuje wymagany bufor podzespołów używanych przez naszych Klientów.

Na dzień dzisiejszy koncentrujemy swoje działania na kompleksowej obsłudze realizacji projektów naszych Klientów. Począwszy od pomocy w doborze elementów podczas powstawania projektu, poprzez kompletację serii produkcyjnych, po montaż dowolnych serii produkcyjnych, elementów wykonanych w technologii SMT i PTH.

 

Od roku 2013 produkujemy własne opracowania systemu poboru opłat bilonem.

Posiadany park maszynowy i doświadczenie gwarantują szybką realizację i świetną relację jakości do ceny !

 

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do współpracy.

Znajdź nas na:

Pliki cookies Realizacja: www.krazek1.pl